Czerwiec 14, 2016

O NAS

 

 

Dr Damian Andrzejewski (LinkedIn)

Prezes Zarządu, Dyrektor ds. Badań i Rozwoju

Nadzoruje inwestowanie w projekty technologiczne na wczesnym oraz bardziej zaawansowanym etapie rozwoju, współdziała przy rozwoju technologii, koordynuje współpracę z ośrodkami naukowymi. Buduje  zespoły badawcze oraz przeprowadza ocenę wartości technologii oraz własności intelektualnej.

 

 

Anna Mitros (LinkedIn)

Dyrektor Inwestycyjny, Dyrektor Projektu

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania przedsiębiorstwami, rachunkowości zarządczej oraz analizy finansowej. Dzierży wiodącą rolę jako jedna z osób zarządzających procesem Inwestycyjnym Funduszu oraz wspomaga i kontroluje spółki portfelowe.

 


Marek Kuźbicki (LinkedIn)

Kierownik ds. Komercjalizacji

Wspiera naukowców w komercjalizacji swoich wynalazków. Organizuje konferencje i szkolenia. Uczestniczy w negocjacjach z zakresu pozyskania środków od inwestorów oraz zakupów licencji.

 

 

Inwestor

NEXIO Management Sp. z o.o. jest firmą technologiczną dostarczająca usługi i rozwiązania informatyczne dal przedsiębiorstw. Zapewnia zespoły deweloperskie jak i pojedynczych inżynierów do projektów IT. Oferuje szeroki wachlarz usług w obszarze obsługi systemów IT, outsourcingu usług IT oraz doradztwa biznesowego i testów.

Od momentu rozpoczęcia działalności w 2006 r. realizuje projekty informatyczno-doradcze o różnym stopniu złożoności. Analizuje procesy biznesowe, wdraża, integruje i zapewnia ciągłość pracy systemów informatycznych przedsiębiorstw.