Listopad 12, 2020

Facetel


Facetel Sp. z o.o.


facetel.pl

Executive Summary

Facetel Sp. z o.o. prowadzi prace nad opracowaniem i stworzeniem w pełni zintegrowanego systemu do efektywnej obsługi pacjentów korzystających z telefonicznej rejestracji wizyt medycznych. W wyniku realizacji Projektu powstanie produkt objęty zgłoszeniem patentowym i gotowy do komercjalizacji.

Obecnie, obsługiwany przez Facetel system Telerejestracji Medycznej obsługuje kilkanaście tysięcy lekarzy w Polsce oraz każdego miesiąca umawia tysiące wizyt pacjentów. Firma zbudowała contact i data center, skupiające w sobie kreatywnych i doświadczonych menadżerów. Wśród ważnych klientów jest m.in. Hewlett Packard, Hermes Energy Group. Kluczowym klientem firmy jest DocPIanner, do której należy ZnanyLekarz.pl, internetowa platforma do umawiania wizyt medycznych.

Projekt Badawczy

Dzięki wsparciu ze środków Funduszu spółka realizuje projekt badawczy nad Zintegrowanym Systemem Telerejestracji Medycznej (ZSTM). Projekt zakłada stworzenie w pełni zintegrowanego systemu do efektywnej obsługi pacjentów korzystających z telefonicznej rejestracji wizyt medycznych. ZSTM wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, a także przychodniom i centrom medycznym, którym zależy na sprawnym zapełnieniu grafików lekarzy i zapisaniu jak największej liczby pacjentów pozyskanych w wyniku aktywności marketingowej.